Glentor s.r.o. je členem odborné sekce Hydraulika a pneumatika při České strojnické společnosti, která je současně řádným členem Evropské komise pro hydrauliku a pneumatiku CETOP. Vyvíjíme, vyrábíme a nabízíme našim zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z jedné ruky.

Pro naše pracoviště v sídle firmy v Praze hledáme pracovníky na pozice:

Systémový inženýr hydraulických obvodů
Náplň práce:
Projektování hydraulických obvodů mobilních i průmyslových strojů a zařízení. Navrhování hydraulických obvodů, výpočty a výběr prvků, zpracování průvodní výrobní dokumentace, dohled nad stavbou a instalací hotových obvodů u zákazníka. Součástí pracovní náplně je i prodej hydraulických prvků dle specifikace zákazníka, resp. vhodný výběr prvků na požadavky zákazníka.
Požadujeme:
Vzdělání ÚSO nebo VŠ strojírenského směru, praxe v oboru hydraulické systémy výhodou, samostatnost, zodpovědnost , aktivní znalost AJ nebo NJ, podmínkou alespoň částečná znalost projektování v 3D SW (např. SolidWorks) – možno i doškolit, řidičský průkaz sk. B, praxe v obchodní činnosti vítána.
Nabízíme:
Po zaškolení samostatnou pozici v obchodním oddělení firmy, perspektivu trvalého odborného a profesního růstu, denní kontakt se zahraničními obchodními partnery, konkurenční platové podmínky.
Místo práce:  Praha
Termín nástupu: možno ihned

 

 

Konstruktér hydraulických prvků
Náplň práce:
zpracování technické dokumentace pro výrobní a servisní program společnosti, stanovení technických podmínek pro vlastní výrobky, správa a evidence technické dokumentace, zpracování technických podkladů pro inovace výrobního programu, trvalá práce v 3D SW pro projektování a konstrukci (např. SolidWorks)
Požadujeme:
Vzdělání ÚSO nebo VŠ strojírenského směru, praxe v oboru hydraulické systémy výhodou, samostatnost, zodpovědnost , aktivní znalost AJ nebo NJ, podmínkou znalost projektování v 3D SW (např. SolidWorks) – možno i doškolit, řidičský průkaz sk. B, praxe v obchodní činnosti vítána.
Nabízíme:
Po zaškolení samostatnou pozici v technickém oddělení firmy, perspektivu trvalého odborného a profesního růstu, konkurenční platové podmínky.
Místo práce:  Praha
Termín nástupu: možno ihned

 

 

V případě zájmu o zaměstnání prosíme zaslat stručný životopis na e-mail zelinsky@glentor.cz nebo volat na tel. č. 602 702 700